Architekt Wnętrz , projekty i aranżacja wnętrz I Starmach Studio I Rabka-Zdrój

  /  Aktualności   /  Ponadczasowa klasyka wnętrz, która nigdy nie wychodzi z mody
kobieca łazienka, łazienka w białym marmurze z elementami złota

Ponadczasowa klasyka wnętrz, która nigdy nie wychodzi z mody

Jak mawia klasyk – piękno tkwi w prostocie. W istocie, decydując się na ponadczasowe rozwiązania zawsze będziemy pewni, że efekt zachwyci mimo upływającego czasu i zmieniających się trendów. Jak wykorzystać klasyczne rozwiązania w aranżacji wnętrza? Zapraszamy do zapoznania się z artykułem!   

Ponadczasowa klasyka wnętrz

sypialnia w kobiecym apartamencie

Klasyczne rozwiązania, to często te najprostsze. Minimalne, a jednocześnie uniwersalne. Chociaż często ciężko jest oprzeć się najnowszym trendom, warto zdecydować się na klasyczne wnętrze, które w każdej chwili – za pomocą odpowiednich dodatków – może zmienić swój charakter. Do podstawowych kolorów zdecydowanie należy biel i beż, a także odcienie brązu oraz złote dodatki. Zachwycić mogą także materiały – drewno czy marmur. Klasyczne rozwiązania posłużą nam lata, dlatego szczególnie powinniśmy się skupić na wyborze dobrej jakości produktów. Jak mawia Gucci – „Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę.”

Małe-wielkie rzeczy

Smak, klasę oraz jakość wnętrza często wyraża zastosowanie wyszukanych detali wykończeniowych oraz elementów wyposażenia. Każde wnętrze wzbogaci wazon ze świeżymi kwiatami lub zielone rośliny doniczkowe. Warto postawić na obraz ulubionego artysty czy też pejzaż, który jest nam bliski. Warto zainwestować w prosty zegar czy miękkie poduszki w salonie lub urządzenia ADG w jednakowym kolorze do kuchni. Ważne, by łączyć ze sobą rzeczy w jednym stylu.

 

Ponadczasowa klasyka wnętrz? Zainspiruj się!

Sprawdź projekt sypialni oraz projekt łazienki w kobiecym apartamencie w klasycznej bieli z elementami ponadczasowego, szlachetnego złota i zainspiruj się wspaniałym wnętrzem!

Projekt wnętrza skrojony na miarę

Jeżeli marzysz o swoim własnym, indywidualnie zaprojektowanym i dopasowanym do Twoich potrzeb wnętrzu skontaktuj się ze Starmach Studio. Wykonujemy projekt koncepcyjny, projekt kompleksowy, jak również projekty poszczególnych pomieszczeń. Oferujemy konsultacje projektowe, wizualizacje, a także projekty on-line. Spotkajmy się i razem stwórzmy unikatowe aranżacje dla domu, mieszkania lub biura. Zachęcamy do kontaktu: Tel: +48 788 831 365 lub mail: [email protected]