Architekt Wnętrz , projekty i aranżacja wnętrz I Starmach Studio I Rabka-Zdrój

  /  Aktualności   /  Wnętrze w kolorze roku 2o2o – Classic blue
classic blue - projekt wnętrza mieszkanie Mogilany

Wnętrze w kolorze roku 2o2o – Classic blue

Rokrocznie instytut Pantone ogłasza wybrana barwę kolorem roku. W 2o19 był to Living Coral – żywy, pełen energii, ciepły odcień pomarańczowego zdominował rynek. W 2o2o z kolei wybrano ponadczasowy odcień, który wprowadza ciszę i spokój, a także harmonię naśladując niebo o zmroku czyli Classic Blue. W Starmach Studio zainspirowani głębią niebieskiego tonu stworzyliśmy przepiękne wnętrze mieszkania w Mogilanach.

 

Pantone - Classic Blue

Źródło: https://www.pantone.com/color-finder/19-4052-TCX

Classic blue

Instytut Pantone to amerykańskie przedsiębiorstwo z siedzibą w Carlstadt, które zajmuje się produkcją systemów używanych w przemyśle poligraficznym. Od kilkunastu lat jest odpowiada także za ogłoszenie koloru roku. W 2o2o Classic Blue podbił serca i to właśnie ten odcień będzie dominował w każdej branży. Klasyczny niebieski symbolizuje spokój, ale także pewność siebie oraz pragnienie stabilizacji. Odnosi się przede wszystkim do niepewności w czasach zdominowanych przez technologię, jak również pędu życia, za którym wiele osób nie jest w stanie nadążyć.

 

Klasyczny niebieski

Jako kolor przewodni

Jak możemy skorzystać z tego trendu? Ogranicza nas tylko wyobraźnia! Klasyczny niebieski sprawdzi się jako podstawowa, przewodnia barwa. Możemy zatem wykorzystać go do pomalowania ścian lub wybrać meble w tym kolorze. Ciekawym rozwiązaniem będzie wybranie jednaj ściany w intensywnej niebieskiej barwie, a do tego dobranie mebli np. sofy w takim samym odcieniu.

 

Niebieskie dodatki

Klasyczny niebieski będzie także doskonale prezentował się w dobranych do wnętrza dodatkach, jako ciekawy akcent kolorystyczny. W zależności od stylu wnętrza – skandynawski, klasyczny, boho, vintage czy też rustykalny – warto postawić na wyjątkowe artykuły dekoracyjne. Potrafią one znakomicie zmienić otoczenie w niepowtarzalną przestrzeń. Odpowiednio dobrane dodatki ożywią wnętrze, nadając nowego charakteru bez konieczności wykonywania gruntownego remontu.

 

Zainspiruj się kolorem Classic Blue!

Sprawdź projekt mieszkania w Mogilanach i zainspiruj się wspaniałym wnętrzem!

 

Projekt wnętrza skrojony na miarę

Jeżeli marzysz o swoim własnym, indywidualnie zaprojektowanym i dopasowanym do Twoich potrzeb wnętrzu skontaktuj się ze Starmach Studio. Wykonujemy projekt koncepcyjny, projekt kompleksowy, jak również projekty poszczególnych pomieszczeń. Oferujemy konsultacje projektowe, wizualizacje, a także projekty on-line. Spotkajmy się i razem stwórzmy unikatowe aranżacje dla domu, mieszkania lub biura. Zachęcamy do kontaktu: Tel: +48 788 831 365 lub mail: [email protected]