Starmach Studio Wnętrz

Starmach Studio to autorska pracownia projektowania i aranżacji wnętrz, stworzona przez absolwentkę Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie - magistra sztuki Karolinę Smoter-Starmach.

Inspiracje do tworzenia wnętrz czerpie nieustannie z otaczającego ją świata i natury, czy to będąc w rodzinnych stronach, otoczonych wzniesieniami Beskidu Wyspowego czy w ukochanym Krakowie gdzie mieszka na codzień.  Również poprzez udział w warsztatachwystawach oraz targach branżowych zarówno w Polsce, jak i za granicą, tak by być na bieżąco z pojawiającymi się na rynku trendami i nowościami, a także innowacyjnymi rozwiązaniami. Stawia na wysoką jakość i naturalne materiały, ponadczasowość rozwiązań i ich funkcjonalność, a także na detale i tekstury tkanin, które wprowadza do wnętrz.

 

W Starmach Studio tworzymy przestrzenie, które są funkcjonalne i dopasowane do stylu życia i osobowości naszych Klientów. Działamy kompleksowo od projektu aż po realizację dzięki zaangażowaniu całego zespołu profesjonalistów i wykonawców, łącząc wiedzę i doświadczenie niezbędne do wykonania projektu na miarę potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Do każdego podchodzimy indywidualnie, a każdy projekt to dla Nas nowa historia, którą tworzymy razem.

                                                                                                                                                                                                                                                               Karolina Smoter-Starmach

Analiza potrzeb

Spotkanie i rozmowa, aby poznać oczekiwania, preferencję oraz styl życia.

 

01
Koncepcja

Na podstawie rozmowy powstaje wstępna koncepcję, którą później opracowujemy.

 

02
PROJEKT

Projekt oraz wizualizacje wnętrz, opracowanie, a także zestawienia materiałów.

 

03
Realizacja

Ostatni etap, czyli wdrożenie projektu w życie, rozpoczęcie prac wykonawczych, zamówień materiałów.

04

POROZMAWIAJMY O TWOIM WNĘTRZU

Napisz by otrzymać wstępną ofertę lub umówić się na spotkanie.